www.ferospoj.cz :: Kladka lanová napínací, s pákou "hup-cuk", EXTOL PREMIUM (18.06.2024 - 04:39)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka lanová napínací, s pákou "hup-cuk", EXTOL PREMIUM

Kladka lanová napínací, s pákou "hup-cuk", EXTOL PREMIUM

Kladka lanová napínací, s pákou "hup-cuk", EXTOL PREMIUM využijete k napínání a udržování napětí v laně. Je často využívána například ve stavebnictví, zemědělství, přepravě nebo outdoorových aktivitách. Kladka má dva upínací háky na ocelové lanko. Nosnost kladky je do 2000 kg.

Prodej napínacích kladek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka lanová napínací, s pákou "hup-cuk", EXTOL PREMIUM naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!