www.ferospoj.cz :: Kladka dvojitá s kovovou cívkou a pevným okem, MS+Ni (18.06.2024 - 04:34)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kladka dvojitá s kovovou cívkou a pevným okem, MS+Ni

Kladka dvojitá s kovovou cívkou a pevným okem, MS+Ni je pevná dvojitá kladka. Pevný neotočný závěs a pouzdro jsou vyrobeny ze zinkové slitiny. Kladka má dvě ocelové cívky, které jsou poniklované a pomosazené. Tyto dvojité kladky nabízíme pro lana 5 až 10 mm s nosností 60 až 180 kg. Prodej po jednotlivých kusech nebo v cenově výhodnějších baleních.

Prodej Ms + Ni dvojitých kladek s kovovou cívkou a pevným okem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Kladka dvojitá s kovovou cívkou a pevným okem, MS+Ni naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!