www.ferospoj.cz :: Třmen (šekl) se dvěma závitovými dírami, nerez A4 (18.06.2024 - 04:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen (šekl) se dvěma závitovými dírami, nerez A4

Třmen (šekl) se dvěma závitovými dírami, nerez A4 je ocelový dvouzávitový třmen. Je vyroben z nerez oceli A4 (AISI 316), což umožňuje použití i v nejnáročnějších podmínkách jako je slaná voda. Tento nerezavějící pojistný třmen  je ideální pro použítí na lodích. Nabízíme ho v rozměru 5/5 s nosností 80 kg a v rozměru 6/6 s nosností 120 kg.

Prodej šeklů se dvěma závitovými dírami z nerezu A4 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen (šekl) se dvěma závitovými dírami, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!