www.ferospoj.cz :: Třmen (šekl) rovný prodloužený, nerez A4 (18.06.2024 - 05:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Třmen (šekl) rovný prodloužený, nerez A4

Třmen (šekl) rovný prodloužený, nerez A4 je dlouhý ocelový třmen. Je vyroben z nerez oceli A4 (AISI 316), což umožňuje použití i v nejnáročnějších podmínkách jako je slaná voda. Tento prodloužený
nerezavějící pojistný třmen je ideální pro použítí na lodích. Nabízíme ho v následujících rozměrech:

  • rozměr 4/4 mm s nosností 80 kg;
  • rozměr 5/5 mm s nosností 80 kg;
  • rozměr 6/6 mms nosností 120 kg a
  • rozměr 8/8 mm s nosností 200 kg.

Prodej prodloužených rovných šeklů v nerezu A4 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Třmen (šekl) rovný prodloužený, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!