www.ferospoj.cz :: Šroub TEX nerez A2 DIN 7504P, samovrtný se zápustnou hlavou (18.06.2024 - 03:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub TEX nerez A2 DIN 7504P, samovrtný se zápustnou hlavou

Nerezový šroub samovrtný TEX, zápustná hlava, DIN 7504P. Nejvhodnější použití šroubu z tohoto materiálu je pro podélné spojování hliníkových profilovaných plechů, pro upevňování hliníkových profilovaných plechů na hliníkové konstrukce, pro upevňování sendvičových panelů, plastových, cementotřískových, dřevěných a fasádních obkladových desek na hliníkové konstrukce.
Nerez šroub AISI 304 je určen speciálně pro korozivní (venkovní) prostředí.

POZOR! Jak vyplývá z výše uvedeného, nerez TEX není dostatečně tvrdý pro spoje realizované do ocelové konstrukce! Není tak primárně určen např. na projekty upevnění plotové latě apod. Pokud si otvor předvrtáte, dodržujte pracovní postup v příloze výše, zejména průměry pro předvrtávání a nastavení otáček při aplikaci šroubu (viz příloha).

Pokud bude materiál silnější než 1,5 mm, i přes správný pracovní postup může dojít ke stržení závitu. V případě, že chcete použít nerez TEX šroub do kovové konstrukce bez předvrtání, můžete u nás poptat speciální nerez TEX šroub v AISI 410 nebo s bimetalovým vrtáčkem.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub TEX nerez A2 DIN 7504P, samovrtný se zápustnou hlavou naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!