www.ferospoj.cz :: Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, nerez A2 (18.06.2024 - 04:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, nerez A2

Nerezové stavěcí šrouby vyráběné s vnitřním šestihranem a hrotem dle normy DIN 914. Materiál nerez A2 ochrání spoj před korozí i ve venkovním prostředí. Pokud byste využili náročnější aplikace, doporučujeme spíše šrouby z nerezu A4.
Nerezový červík je jistícím prvkem, který se využívá nejen u dveřní kliky, ale zejména ve strojních aplikacích. 

Prodej nerezových stavěcích šroubů je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Stavěcí šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!