www.ferospoj.cz :: Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, bez úpravy (30.07.2021 - 10:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, bez úpravy

Stavěcí šrouby s vnitřním šestihranem a hrotem jsou vyrobeny dle normy DIN 914. Šrouby jsou vyrobeny z ocele a následně nejsou nijak povrchově upravovány. Jedná se o jistící šroub s metrickým závitem a imbus utahovací drážkou, lidově nazývaný jako červík. Využívá se pro realizaci pojistných spojů nejen u dveřních a okenních klik, ale zejména v různých výrobních aplikacích.

Prodej stavěcích šroubů s vnitřním šestihranem je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Stavěcí šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub stavěcí s vnitřním šestihranem a hrotem, DIN 914, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!