www.ferospoj.cz :: Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-8.8., DO PRŮMĚRU M12, pozinkovaný (21.04.2021 - 10:13)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-8.8., DO PRŮMĚRU M12, pozinkovaný

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-8.8., DO PRŮMĚRU M12, pozinkovaný

Šestihranné šrouby s metrickým závitem k hlavě, dle normy DIN 933 jsou vyrobeny z ocele pevnosti 8.8 a následně jsou galvanicky pozinkovány.
Jedná se o šrouby, které je možno využít u spojů namáhaných staticky či dynamicky. Povrchová úprava zinkováním zajišťuje vyšší odolnost spoje proti korozi, není však dostatečná pro realizace ve velmi agresivním prostředí nebo u spojů, které jsou v exteriérech zcela vystaveny povětrnostním vlivům.
Délka šroubu je uváděna jako jeho rozměr pod hlavou.

Prodej šestihranných šroubů s metrickým závitem k hlavě je realizován v několika rozměrových variantách do průměru M12 včetně. Šestihranné pozinkované šrouby v pevnosti 8.8. ve větších průměrech (od průměru M14) naleznete na produktové kartě zde.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranné šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-8.8., DO PRŮMĚRU M12, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!