www.ferospoj.cz :: Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-5.8., pozinkovaný (20.04.2021 - 18:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-5.8., pozinkovaný

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-5.8., pozinkovaný

Šestihranné šrouby s metrickým závitem k hlavě, dle normy DIN 933 jsou vyrobeny z ocele pevnosti 5.8.a následně galvanicky pozinkovany. Tento šroub je možné využít u mechanicky méně namáhaných spojů, proti korozi ze vzdušné vlhkosti je chráněn galvanickým zinkem (pokud je spoj vystaven extrémně vlhkému prostředí, pak je vhodnější zvolit šroub z antikorozní oceli).
Obecně lze konstatovat, že daná pevnost a úprava je pro "běžné" projekty stavebního charakteru zcela vyhovující. Délka šroubu je uváděna jako jeho rozměr pod hlavou.

Prodej šestihranného šroubu se závitem k hlavě je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranný šroub můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-5.8., pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!