www.ferospoj.cz :: Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9., DO PRŮMĚRU M18, bez úpravy (21.04.2021 - 09:05)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9., DO PRŮMĚRU M18, bez úpravy

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9., DO PRŮMĚRU M18, bez úpravy

Šestihranné šrouby nacházející se na této produktové kartě jsou vyrobeny z ocele pevnosti 10.9. dle normy DIN 933. Šrouby DIN 933 jsou vyrobeny s plným závitem. Uvedená délka šroubu je zároveň také délka závitu.
Tento šroub je možné použít u mechanicky velmi namáhaných spojů, u vysokopevnostních spojů (při opravách těžkých strojů, u staveb mostní konsktrukce či jiných strojních zařízeních). U uvedených projektů bývá pevnost šroubu zpravidla předepsáná výrobcem. 

Prodej šestihranných šroubů se závitem k hlavě je realizován v několika rozměrových variantách do rozměru M18 včetně. Šestihranné pevnostní šrouby bez povrchové úpravy ve větších průměrech (od průměru M20) naleznete na produktové kartě zde.

 Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranné šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9., DO PRŮMĚRU M18, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!