www.ferospoj.cz :: Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9, DO PRŮMĚRU M16, pozinkovaný (30.07.2021 - 09:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9, DO PRŮMĚRU M16, pozinkovaný

Šestihranné šrouby s metrickým závitem k hlavě, dle normy DIN 933 jsou vyrobeny z ocele pevnosti 10.9. a následně jsou galvanicky pozinkovány. Tento šroub je možné využít u mechanicky velmi namáhaných spojů a u vysokopevnostních spojů (jako jsou např. opravy vnějších prvků zařízení u těžkých strojů - typu bagr apod.), u kterých je požadována základní antikorozní ochrana (u spojů, které nejsou trvale ve vodě nebo v prostředí s extrémní vlhkostí).
U výše uvedených projektů bývá pevnost šroubu zpravidla předepsáná výrobcem pro daný technologický postup. Délka šroubu DIN 933 je udávána jako jeho rozměr pod hlavou.

Prodej šestihranných šroubů se závitem k hlavě je realizován v několika rozměrových variantách do průměru M16 včetně. Šestihranné šrouby v pevnosti 10.9. ve větších průměrech (od M20) naleznete na produktové kartě zde.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranné šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub šestihranný se závitem k hlavě, DIN 933-10.9, DO PRŮMĚRU M16, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!