www.ferospoj.cz :: Šroub šestihranný s tělem, DIN 931-5.8., bez úpravy (28.01.2023 - 01:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub šestihranný s tělem, DIN 931-5.8., bez úpravy

Šestihranné šrouby na této produktové kartě jsou vyrobeny z ocele pevnosti 5.8 dle normy DIN 931, bez povrchové úpravy. Šrouby DIN 931 jsou vyrobeny s částečným závitem. Uvedená délka šroubu je měřena pod hlavou.
Tento šroub můžete použít u mechanicky méně namáhaných spojů (např. spojení trámů při stavbě pergoly či při spojování trámů u stavby zastřešeného parkovacího stání, při spojování přírub topení či při spojování různých dílců u kotle). Pro běžné hobby projekty výše uvedeného charakteru je daná pevnost šroubu zcela vyhovující.

Prodej šestihranných šroubů s tělem je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranné šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub šestihranný s tělem, DIN 931-5.8., bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!