www.ferospoj.cz :: Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9., pozinkovaný (21.04.2021 - 10:39)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9., pozinkovaný

Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9., pozinkovaný

Imbusové šrouby s vnitřním šestihranem a metrickým závitem jsou vyrobeny dle normy DIN 7991 v pevnosti 10.9. Šrouby mají zápustnou hlavu a jsou galvanicky pozinkovány. Délka šroubu je měřena včetně hlavy.
Tento šroub nejčastěji využijete při spojování nejrůznější součástí, kde je horší a složitější přístup ke spoji. Často se tedy jedná o různé strojní součásti (např. uchycení nožů a lišt v různých strojích).
Zápustná hlava spoj důkladně "schová" a díky povrchové úpravě galvanickým pozinkováním je šroub základně ochráněn proti korozi.

Prodej imbusových pozinkovaných šroubů je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Imbusové šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9., pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!