www.ferospoj.cz :: Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9, bez úpravy (20.04.2021 - 18:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9, bez úpravy

Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9, bez úpravy

Imbusové šrouby s vnitřním šestihranem a metrickým závitem jsou vyrobeny dle normy DIN 7991 v pevnosti 10.9. Šrouby mají zápustnou hlavu a nejsou nijak povrchově upravovány. Délka šroubu je měřena včetně hlavy.
Tento šroub nejčastěji využijete při spojování nejrůznější součástí, kde je horší a složitější přístup ke spoji. Často se tedy jedná o různé strojní součásti např. uchycení nožů a lišt v různých strojích. Díky zapuštěné hlavě je spoj "schován". Zápustná hlava umožnuje úplné zapuštění do materiálu.

Prodej imbusových šroubů s vnitřním šestihranem je realizován v několika rozměrových variantách.
Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Imbusové šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub imbusový se zápustnou hlavou, DIN 7991-10.9, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!