www.ferospoj.cz :: Šroub imbusový s válcovou hlavou, DIN 912-8.8, DO PRŮMĚRU M14, bez úpravy (20.04.2021 - 18:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub imbusový s válcovou hlavou, DIN 912-8.8, DO PRŮMĚRU M14, bez úpravy

Šroub imbusový s válcovou hlavou, DIN 912-8.8, DO PRŮMĚRU M14, bez úpravy

Imbusové šrouby s vnitřním šestihranem a metrickým závitem jsou vyrobeny dle normy DIN 912 v pevnosti 8.8. Šrouby mají válcovou hlavu a nejsou nijak povchově upravovány. Délka šroubu je měřena pod hlavou.
Na této produktové kartě naleznete šrouby s plným i částečným závitem, norma DIN 912 udává pouze minimální délku závitu.
Tento šroub nejčastěji využijete při realizaci tam, kde je horší a složitější přístup ke šroubovému spoji. Často se tedy jedná o různé strojní součásti např. motorů apod.

Prodej imbusových šroubů s vnitřním šestihranem je realizován v několika rozměrových variantách do průměru M14 včetně.

Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Imbusové šrouby můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub imbusový s válcovou hlavou, DIN 912-8.8, DO PRŮMĚRU M14, bez úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!