www.ferospoj.cz :: Šroub do kovu s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, DIN 7985, pozinkovaný (20.04.2021 - 18:57)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroub do kovu s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, DIN 7985, pozinkovaný

Šroub do kovu s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, DIN 7985, pozinkovaný

Šrouby do kovu s půlkulatou hlavou a Philips drážkou dle normy DIN 7985 jsou vyrobeny z ocele a následně jsou galvanicky pozinkovány. Jedná se o ucelenou rozměrovou řadu šroubů s metrickým závitem. Tento šroub se nejčastěji používá tam, kde není podmínkou vysoká pevnost spoje a spojované místo je zpravidla dobře přístupné i pro klasický šroubovák.

Prodej šroubů do kovu s půlkulatou hlavou je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šrouby do kovu můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených šroubů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroub do kovu s půlkulatou hlavou a křížovou drážkou, DIN 7985, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!