www.ferospoj.cz :: Ocelové tyče (29.11.2023 - 13:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ocelové tyče

Ocelové tyče jsou další specifickou součástí katalogu Vyrobeno ze železa, respektive nákupního oddělení Stavební prvky a materiály.
I u této kategorie platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Ocelové tyče, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde doplňkový sortiment vybraných Ocelových tyčí pro stavební a zámečnické projekty. Nejsme specialistou na hutní materiály, ve spolupráci s vybranými dodavateli Vám však můžeme zprostředkovat jejich nákup za cenově velmi zajímavých podmínek. Ocelové tyče skladují naši partneři v Českých Budějovicích, nabízené položky Vám tak umíme dodat obratem. Ceny ocelových tyčí a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Ocelové tyče nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Ocel betonářská žebírková, DIN 488 Ocel betonářská žebírková, DIN 488 detail Ocel plochá, válcovaná za tepla, S235JR Ocel plochá, válcovaná za tepla, S235JR detail Tyč závitová MVA-S pro chemickou patronu s vnějším šestihranem, pozinkovaná Tyč závitová MVA-S pro chemickou patronu s vnějším šestihranem, pozinkovaná detail
Tyč závitová ŽLUTĚ zinkovaná, DIN 975, pevnost 8.8 Tyč závitová ŽLUTĚ zinkovaná, DIN 975, pevnost 8.8 detail Tyč trapézová, DIN 103, LEVÝ závit, ocel C45 Tyč trapézová, DIN 103, LEVÝ závit, ocel C45 detail