www.ferospoj.cz :: Lešenářské kozy (26.02.2021 - 08:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Lešenářské kozy

Stavební lešenářské kozy, vyráběné v ČR. Pro stavební firmy i svépomocné stavitele, robustní konstrukce, vysoké únosnosti. Vyberte si ze dvou základních varaint - kozy pevné nebo kozy skládací.
Říkáme li pevné stavební kozy, nemyslíme tím jen fakt, že mají nosný rám a nohy ze silnostěných ocelových trubek. Definuje to také způsob, jakým jsou vyrobeny stojné nohy - ty jsou neotočné, neskládací. Pokud se za realizací stavby musíte často přesouvat po celé ČR, můžete si vybrat stavební kozy skládací. jejich výhodou je především fakt, že se mnohem snadněji transportují, přičemž únosnosti jsou s ohledem na konstrukci do značné míry srovnatelné s předchozí variantou.
Lešenářské kozy za minimálni náklady na přepravné odešleme na jakkoukoliv adresu dodání v ČR. Za stejné náklady si tedy můžete kozy nechat poslat nejen na Vaše sídlo firmy, ale rovnou také na stavbu jako takovou.
 

 
Koza lešenářská výsuvná, pevná Koza lešenářská výsuvná, pevná více... Koza lešenářská výsuvná, skládací Koza lešenářská výsuvná, skládací více...