www.ferospoj.cz :: Ocelové trubky (25.05.2024 - 00:03)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ocelové trubky

Ocelové trubky jsou další specifickou součástí katalogu Vyrobeno ze železa, respektive nákupního oddělení Stavební prvky a materiály.
I u této kategorie platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Ocelové trubky, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde celou řadu ocelových trubek a trubiček, které můžete použít pro různé zámečnické projekty. Trubičky nabízíme svařované přesné a svařované konstrukční, proti poptávce Vám umíme dodat i další varianty. Skladové položky jsou z původních výrobních délek naděleny na délky jeden nebo dva běžné metry, vybírat můžete z trubek různých světlostí.
Standardní varianty Ocelových trubek skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Ocelových trubek, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Ocelové trubky Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Ocelové trubky nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Trubka konstrukční, podélně svařovaná, S235JRH Trubka konstrukční, podélně svařovaná, S235JRH detail Trubka přesná, z oceli třídy 11, dle DIN 2394-1 Trubka přesná, z oceli třídy 11, dle DIN 2394-1 detail Trubka bezešvá přesná, z oceli třídy 11, dle DIN 2391-1 Trubka bezešvá přesná, z oceli třídy 11, dle DIN 2391-1 detail
Sloupek plotový kulatý s přivařenou pásovinou pro uchycení plotových latí, bez povrchové úpravy Sloupek plotový kulatý s přivařenou pásovinou pro uchycení plotových latí, bez povrchové úpravy detail Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO detail