www.ferospoj.cz :: Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO (24.05.2024 - 23:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO

Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO

Sada 2 tlakových hadic určených pro stojánkové vodovodní baterie. Délka hadic je 410 mm, průměr 3/8". Pro montáž tlakových hadic budete potřebovat klíč vel. 10 (na hadici je matice M10). V našem sortimentu můžete vybírat z široké nabídky nejrůznějšího ručního nářadí, díky kterému se můžete pustit do běžných i náročnějších montáží a oprav nejen v domácnosti.

Prodej tlakových hadic je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Hadice tlaková pro stojánkové baterie, 2 ks, BALLETTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!