www.ferospoj.cz :: Příčníky ocelové (25.05.2024 - 00:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příčníky ocelové

Ocelové příčníky jsou další specifickou součástí katalogu Plotové sloupky, respektive nákupního oddělení Pletiva, plotové systémy.
I u této kategorieplatí, že každá dílčí kategorie, tedy i Ocelové příčníky, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Najdete zde celou několik variant plotových příčníků, které jsou vyrobeny z pozinkované ocelové trubky a na každý svůj konec mají navařenu kotevní platli. Plotové příčníky lze využít při montáží ocelových prvků mezi dřevěné nebo betonové sloupky, případně u jiných stavebních projektů. Ocelové příčníky jsou předvyráběny na sklad výrobce, nabízené rozměrové varianty lze dodat obratem.

Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Ocelových příčníků, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Ocelové příčníky Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Zboží můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Ocelové příčníky nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Vzpěra plotová, žárově pozinkovaná Vzpěra plotová, žárově pozinkovaná detail