www.ferospoj.cz :: Kotevní hroty zatloukací (26.02.2024 - 01:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Kotevní hroty zatloukací

Kotevní hroty zatloukací jsou další specifickou součástí katalogu Kotevní prvky, respektive nákupního oddělení Kotevní, upevňovací technika.
Kotvící hroty se totiž do země zatloukají, betonáž není nutné realizovat a to platí i pro stavby většího rozsahu. Zatloukací patky mají dva typy objímek - pro čtvercové dřevěné hranoly a pro kulaté dřevěné hranoly. Nabízíme Vám také zatloukací patky, která mají pouze desku, na kterou lze dodatečně instalovat další kotevní prvek, např. tyto patky s prolisem. U kotevní techniky platí, že každá dílčí kategorie, tedy i Kotevní hroty zatloukací, v sobě ukrývá větší množství konkrétních produktových karet. Sortimentní nabídka Kotevních hrotů zatloukacích se odvíjí od těchto aspektů:

 • materiál – ocel, plast
 • průměr závitu – M8 až M27
 • průměr vnější – 66 až 100 mm
 • stoupání závitu – 3
 • šířka / hloubka – 35 až 120 mm
 • tl. – 2, 3, 4 mm
 • průměr / rozměr vnitřní – 60 až 80-160 mm
 • průměr / průřez – 10, 12, 14, ,69, 89 mm
 • délka – 170 až 1220 mm
 • typ / druh – kotvy zemní, kotvy zemní příslušenství, prvky kotevní, úhelníky tesařské
 • norma – normy (DIN, ISO či ČSN, pro jeden typ šroubu můžou v ekvivalenci existovat všechny tři typy národních či evropských norem)

Standardní varianty Kotevních hrotů zatloukacích skladujeme, většinu nabízených položek Vám dodáme obratem. Ceny, technické informace a konkrétní rozměrové varianty naleznete v kartách produktů.
Jako specializovaný prodejce kotevní techniky Vám nabízíme nadstandardně široký sortiment Kotevních hrotů zatloukacích, prodej realizujeme firmám i konečným zákazníkům po celé ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, je jedno, kde sídlí Vaše firma či dílna, Kotevní hroty zatloukací Vám dodáme obratem kamkoliv. V Českých Budějovicích máme prodejnu, zde prodej realizujeme také běžným způsobem. Kotevní techniku můžete zakoupit přímo i bez realizace objednávky přes eshop (aktuální dostupnost položek je součástí prezentace konkrétních produktů). Počítejte však prosím s tím, že odbavení Vaší zakázky bez eshopové objednávky může trvat o něco déle. Pokud v sekci Kotevní hroty zatloukací nenajdete hledaný produkt, navštivte prosím také další sekce eshopu, vyhledání dalších produktů Vám usnadní také fulltextový vyhledávač v záhlaví našeho eshopu. Požadujete-li rychlou on-line informaci, týkající se naší sortimentní nabídky či dodací lhůty konkrétního výrobku, kdykoliv nás kontaktujte.

 
Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná detail Patka kotevní s kotvícím hrotem, tvar objímky kulatý Patka kotevní s kotvícím hrotem, tvar objímky kulatý detail Patka kotevní zatloukací s deskou Patka kotevní zatloukací s deskou detail
Zatloukač kotevních hrotů Zatloukač kotevních hrotů detail