www.ferospoj.cz :: Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná (28.02.2021 - 19:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná

Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná

Zatloukací patky, s kotvícím hrotem, tvar patky (objímky pro kotvení dřevěného hranolu) je čtvercový. Pracovní návod Jak kotvit pergolu na kotevní hrot naleznete v tomto článku.

Kotevní hroty jsou vhodné pro kotvení jakékoliv stavby ze dřeva, je-li kotevní stanoviště vhodné pro kotvení bez betonáže (zemina G3 = standardní zemina bez vysokého obsahu písků či jílu a bez permanentně vysoké spodní vody). Obecně platí, že nevhodné stanoviště pro kotvení bez betonáže je nevhodné i pro kotvení s betonáží. Kotvení bez betonáže je výrazně rychlejší při nižších finančních nákladech, altán či pergolu můžete také kdykoliv demontovat, menší stavby "zazimovat" atd.

kotvení na zatloukací patkyZatloukací patky jsou na první pohled málo "sofistikované" kotvy pro zakládání staveb. V praxi je však tento způsob kotvení plně funkční u všech typů malých a středně velkých dřevostaveb - při stavbě altánu, zahradní pergoly (obecně dřevostavby s lehčí střešní krytinou), dětského hřiště (dětský domeček, skluzavka či houpačka), ale také při kotvení venkovní verandy, vynášené podlahy u bazénu v terénu se spádem.

Kotvící hroty jako kotevní prvek také výrazně prodlouží životnost dřevěných sloupků plotu u hospodářských ohrad či při stavbě celodřevěných plotů u Vašeho domu, vlastní realizaci základů také výrazně urychlí a zeefektivní.

Prodej zatloukací patky je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Zatloukací patky můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízené patky Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby kotvících patek v našem skladě   zásoby kotvících patek v našem skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka kotevní kotvící hrot, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!