www.ferospoj.cz :: Snap šekl s pevným okem, nerez A4 (25.05.2024 - 00:37)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Snap šekl s pevným okem, nerez A4

Snap šekl s pevným okem je vyroben z nerezové oceli A4 (AISI 316) poskytující lepší odolnost proti korozi použitím přísad molybdenu. Díky tomu jsou snap šekly použitelný v náročných podmínkách. Šekl je kovaný z vysoce odolné nerezové oceli. Je užitečný pro jakékoliv použití, které vyžaduje uvolnění zatížením. Nejčástěji jsou využívány pro kluzné spoje lanových soustav a prvků.

Prodej nerezových snap šeklů je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Snap šekl s pevným okem, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!