www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový z jeklu 60 x 60 mm, ZN + PVC (29.11.2023 - 13:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový z jeklu 60 x 60 mm, ZN + PVC

Poplastované plotové sloupky (jekly/příčníky) pro Vás krátíme z délky 6 m. Potřebujete-li pro svůj projekt specifické množství a délku, rádi pro Vás nařežeme jekly ZDARMA na míru (po jednotlivých metrech či dle Vámi zaslaného nářezového plánu).
POZOR, v případě řezání jeklů na specifickou délku se na tyto položky po uzavření kupní smlouvy formou objednávky nevztahuje možnost odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.
U objednávky jeklů ve větším množství či ve specifické délce nad 3 m je také potřeba počítat s možným prodloužením dodací lhůty.
Pro získání bližších informací a domluvení konkrétních podmínek dodávky nás, prosím, kontaktujte telefonicky či emailem na poptavky@obchodprodilnu.cz.

Poplastovaný plotový sloupek ZN + PVC  je čtyřhranný ocelový sloupek na plot. Je vyroben z pozinkované oceli, která je potažena polyvinylchloridem (PVC) v barvě hnědé. Sloupek má obdélníkový průřez o rozměru 60 x 60 mm a stěny o síle 1,5 mm

Nákupem tohoto výrobku kupříkladu v kombinaci s plastovými plotovkami vytvoříte plotové pole, které na rozdíl od jiných materiálů nevyžaduje dlouhodobě žádnou údržbu. Příčník můžete snadno uchytit do třmenové úchytky na této produktové kartě.
Plastové záslepky nejsou součástí, můžete je však dokoupit v této části našeho katalogu výrobků.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jeklu 60 x 60 mm, ZN + PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!