www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový z jacklu, s kotevní deskou, žárově zinkovaný (18.06.2024 - 05:16)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový z jacklu, s kotevní deskou, žárově zinkovaný

Plotové sloupky z jeklu, žárově pozinkované, různé výšky, rychlá stavba plotu ze sériově vyráběných sloupků. Sloupek je zakončen HDPE záslepkou. Sloupky na této produktové kartě mají ve spodní části desku, díky tomu je snadno můžete instalovat na již hotové podezdívky, základovou desku apod. Desku posléze kotvíte plášťovou kotvou nebo za použití chemické malty.

Sloupky mají různé výšky a nemají navařen držák plotového pole (není součástí sloupku). Únosnosti jsou velmi dobré, odvíjejí se od obdélníkového průřezu sloupku. Můžete je tak použít pro stavbu plotu z jakéhokoliv typu pletiva či pro upevnění plotových dílců. Rozměrové varianty plotových sloupků naleznete výše. Různé typy příchytek Vám nabízíme v kategorii Plotové příslušenství.

Prodej žárově zinkovaných plotových sloupků s kotevní deskou je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jacklu, s kotevní deskou, žárově zinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!