www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový z jacklu, s deskou kotevní/roxorem, žárově zinkovaný (21.04.2021 - 10:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový z jacklu, s deskou kotevní/roxorem, žárově zinkovaný

Sloupek plotový z jacklu, s deskou kotevní/roxorem, žárově zinkovaný

Plotové sloupky z jeklu, žárově pozinkované, různé výšky, rychlá stavba plotu ze sériově vyráběných sloupků. Sloupek je zakončen HDPE záslepkou. Sloupky na této produktové kartě mají ve spodní části desku nebo desku s roxorem, díky tomu je snadno můžete instalovat na již hotové podezdívky, základovou desku apod. Desku posléze kotvíte plášťovou kotvou nebo za použití chemické malty.

Sloupky mají různé výšky a mají navařen držák plotového pole. Únosnosti sloupků naleznete v dokumentu ke stažení, který je součástí technického popisu (ve spodní části). Tam jsou k dispozici i další informace (jak kotvit sloupek apod.)

sloupek z jackluDo rohů a míst s výškovým rozdílem jsou určeny sloupky, které jsou výše označeny u rozměru písmenem H. Tyto sloupky nemají navařen držák plotového pole, můžete jej však snadno dokoupit na této produktové kartě - držák plotového pole speciálně určený pro přišroubování na námi prodávané sloupky.
 

 Rozměrové varianty plotových sloupků naleznete výše.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby sloupků v našem skladě   plotové sloupky na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jacklu, s deskou kotevní/roxorem, žárově zinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!