www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový z jäcklu, GALAXIA, 60 x 40 mm, pozinkovaný (25.05.2024 - 01:05)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový z jäcklu, GALAXIA, 60 x 40 mm, pozinkovaný

Sloupek plotový z jäcklu, GALAXIA, pozinkovaný. Nabízeny jsou v různých výškách. Příchytky nejsou součástí balení, je nutno je dokoupit zvlášť.

Sloupky z jäcklu 60 x 40 mm jsou vhodné pro klasická drátěná pletiva. S pomocí speciálních příchytek se nejčastěji používají pro plotový systém z plotových dílců, který je v současné době velmi populární (drátěné panely MERKUR, GALAXIA apod.). Sloupky jsou díky obdélníkovému průřezu velmi pevné. Součástí sloupku je plastová čepička černé barvy.

K plotovým sloupkům z jäcklu Vám nabízíme kromě již zmíněných drátěných panelů také plotové branky a brány, jejichž rám je taktéž z obdelníkového profilu.

Prodej plotových sloupků z jäcklu GALAXIA je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový z jäcklu, GALAXIA, 60 x 40 mm, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!