www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový s kotevní deskou, z jacklu 60x40 mm, ZN + PVC (25.05.2024 - 00:51)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový s kotevní deskou, z jacklu 60x40 mm, ZN + PVC

Plotové sloupky z jeklu, žárově pozinkované a komaxitované, různé výšky, rychlá stavba plotu ze sériově vyráběných sloupků. Sloupek je zakončen HDPE záslepkou. Sloupky na této produktové kartě mají ve spodní části desku, díky tomu je snadno můžete instalovat na již hotové podezdívky, základovou desku apod. Desku posléze kotvíte plášťovou kotvou nebo za použití chemické malty.

Jäcklové sloupky mají různé výšky. Únosnosti jsou standardní a lze je použít pro všechny druhy pletiv či pro instalaci plotových panelů. Sloupky s kotevní deskou jsou hladké, nemají navařen žádný držák plotového pole. Pokud však chcete mezi sloupky uchytit plotový rám, celou řadu různých příchytek neleznete v kategorii Plotové příslušenství. Rozměrové varianty plotových sloupků naleznete výše, prodej realizujeme zákazníkům z místem určení kdekoliv v ČR.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový s kotevní deskou, z jacklu 60x40 mm, ZN + PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!