www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový, oboustranně ZN a PVC, barva zelená plus 1 příchytka ZDARMA (21.04.2021 - 10:42)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový, oboustranně ZN a PVC, barva zelená plus 1 příchytka ZDARMA

Sloupek plotový, oboustranně ZN a PVC, barva zelená plus 1 příchytka ZDARMA

Ocelové plotové sloupky vyrobené z trubky o průměru buď 38 mm či 48 mm, se sílou stěny 1,5 mm. Sloupky jsou proti korozi chráněny zinkováním a následně lakovány nánosem polyesterového prášku v elektrostatickém poli s vytvrzováním v peci při 180 - 200°Celsia (KOMAXIT).
Tato povrchová úprava se vyznačuje vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům a UV záření. K našim sloupkům dostanete je 1 ks příchytky napínacího drátu v zelené barvě zdarma. Příloženo volně, příchytku je možné posléze osadit dle Vaší dispozice (vyvrtat 8 mm vrtákem díru do sloupku a jako hmoždinku natlouci, viz. hlavní obrázek).
Poplastované sloupky různých délek dodáváme balíkovou nebo paletovou přepravou zákazníkum z celé ČR. Nakupujete výrobek vyrobený v EU, "hotové" plotové sloupky pro stavbu plotu Vám výrazně ušetří čas při realizaci plotového systému.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby sloupků v našem skladě   plotové sloupky na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový, oboustranně ZN a PVC, barva zelená plus 1 příchytka ZDARMA naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!