www.ferospoj.cz :: Sloupek plotový k okrasnému pletivu, ZN+PVC (25.05.2024 - 01:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sloupek plotový k okrasnému pletivu, ZN+PVC

Sloupek plotový k okrasnému pletivu, ZN+PVC

Ocelový sloupek kruhového průřezu je vyroben z pozinkované oceli, která je potažena polyvinylchloridem (PVC) v zelené barvě (RAL 6005). Plastový povlak zaručuje dlouhou životnost a stálobarevnost. Vybírat můžete z průměru 16 či 20 mm a délky od 70 do 120 cm. Součástí sloupku je plastová čepička s oky pro vázací drát.

Tento sloupek není určen pro plotová pletiva, ale pouze pro okrasná pletiva.

Prodej plotových sloupků pro okrasné pletivo je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sloupek plotový k okrasnému pletivu, ZN+PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!