www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované VP, drát 2,5, oka 50x50, ZN+PVC (21.04.2021 - 10:50)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované VP, drát 2,5, oka 50x50, ZN+PVC

Pletivo svařované VP, drát 2,5, oka 50x50, ZN+PVC

Svařované ohradové pletivo VOLIPlast, vyrobené ze zinkovaného drátu a následně poplastifikované s vysokou přilnavostí plastu, v barvě zelené. Vyrobeno z drátu 2,5 mm, jednotný rozměr oka 50x50 mm. Plotový systém Voliplast již není nutné vypínat napínacím drátem.

Velmi pevné plotové plativo s dlouhou životností, elegantně vypadající pletivo s širokou škálou uplatnění. Pokud si nevíte rady jak správně vybrat plotové sloupky, máme pro Vás řešení. K montáži si nezapomeňte koupit dřevené nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej svařovaného pletiva VOLIPLAST je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované VP, drát 2,5, oka 50x50, ZN+PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!