www.ferospoj.cz :: Pletivo svařované MP, drát 3 mm, oka 50x60 mm, ZN+PVC (26.02.2024 - 03:07)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo svařované MP, drát 3 mm, oka 50x60 mm, ZN+PVC

Svařované ohradové pletivo MULTIPlast, vyrobené ze zinkovaného drátu a následně poplastifikované s vysokou přilnavostí plastu, v barvě zelené. Velikost všech ok je 50 x 60 mm, vyrobeno z drátu 3,0 mm. Plotový systém již není nutné vypínat napínacím drátem.

Velmi pevný plotový systém s dlouhou životností, elegantně vypadající pletivo s širokou škálou uplatnění. K montáži si nezapomeňte koupit dřevěné nebo plastové kůly a telegrafické svorky.

Prodej svařovaného pletiva MULTIPLAST je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo svařované MP, drát 3 mm, oka 50x60 mm, ZN+PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!