www.ferospoj.cz :: Pletivo šestihranné galvanicky zinkované (10.08.2022 - 23:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo šestihranné galvanicky zinkované

ŠESTIHRANNÉ PLETIVO, galvanicky ZINKOVANÉ

Gallvanicky pozinkované šestihranné pletivo je často používáno chovateli zvířat, a proto jej zařazujeme mezi hospodářská pletiva.

Využití šestihranného pletiva

Šestihranné pletivo je vhodné pro vymezení prostoru pro zvířata a ptactvo (oplocení klecí, volier, ohrad pro drůbež), ale využití je možné taky v lesnictví (ochrana mladých stromů a sazenic před škůdci), ve stavebnictví (zpevňování omítek, zateplování budov, izolace teplovodního potrubí) nebo na zahradách (např. ohrazení kompostů).

Vlastnosti šestihranného pletiva

Pletivo je vyrobevo z galvanicky pozinkovaného drátu. Drát pletiva je díky povrchové úpravě chráněn před korozí, avšak není dlouhodobě odolný vůči povětrnostním podmínkám. Z tohoto důvodu je lepší využití do omítek či podhledů, venku je vhodný spíše jako dočasné řešení. Pletivo má vysokou pevnost.

Montáž šestihranného pletiva

Montáž šestihranného pletiva je velmi snadná a rychlá. Doporučujeme ke sloupkům přichytit pomocí vázacího drátu.Pro napojování pletiv doporučujeme použít speciální kleště a spojovací svorky.

Prodej šestihranného pletiva

Pletivo je baleno v rolích po 10 nebo 50 m podle vybrané varianty. Prodej pletiva realizujeme nejen po celých baleních, ale také Vám odměříme požadovaný rozměr. Pokud si objednáte 5 x 1 metr, obdržíte 5 metrů v celku.

POZOR: Varianty, u kterých katalogové číslo produktu končí písmenem h, jsou prodávány v režimu "děleno na přání zákazníka". Na tyto položky se po uzavření kupní smlouvy formou objednávky nevztahuje možnost odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo šestihranné galvanicky zinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!