www.ferospoj.cz :: Dílec plotový MERKUR, 3D, drát 4 mm, zelený (25.05.2024 - 01:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Dílec plotový MERKUR, 3D, drát 4 mm, zelený

plotový DÍLEC merkur

3D plotové dílce jsou velmi pevnou a přesto atraktivní možnosti oplocení majetku. Panely jsou tvořeny z jednotlivých drátů, které jsou k sobě pevně svařeny. Dráty jsou pozinkovány a následně poplastovány vrstvou PVC. Je tak zaručena vysoká odolnost vůči korozi i mechanickému poškození. 

Použití plotových panelů MERKUR

Původně byly svařované panely využívány na oplocení průmyslových areálů. Jednalo se však o surové nebo pozinkované plotové dílce. Dnes jsou na trhu i vzhledově hezčí barevné varianty, takže dílce můžete použít i u rodinných domů, zahrad, rekreačních objektů, parků a dětských hřišť.

Co je potřeba na stavbu plotu z plotových dílců?

Montáž plotových dílců MERKUR

Montáž svařovaných dílců hravě zvládnete svépomocí. Oproti pletivu je zde nutné opravdu přesně měřit, protože panely vyžadují přesnou rozteč sloupků. Přesný rozestup sloupků je dán typem montáže a typem použitých příchytek. Před stavbou doporučujeme vyzkoušet konkrétní kombinaci panelu, sloupku a příchytky, a podle toho teprve zahájit výkop pro sloupky. Kliknutím na typ montáže si otevřete návod:

Výkop pro sloupky proveďte minimálně do hloubky 50 cm (ideálně 80 cm) a zabetonujte vybrané sloupky. Sloupky musí mít přesné rozsetupy a musí být vůči sobě dokonale rovnoběžné. Věnujte přípravě a betonování velkou pozornost, jinak nebude možné panely instalovat. Vzpěry nejsou pro svařované panely potřeba. Po vytvrdnutí betonu (cca týden) můžete instalovat panely do příchytek.

 

Pokud si nebudete vědět rady, napište nám na poptavky@obchodprodilnu.cz ideálně i s jednoduchým náčrtkem pozemku.
Rádi Vám cenu plotu ZDARMA spočítáme!

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Dílec plotový MERKUR, 3D, drát 4 mm, zelený naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!