www.ferospoj.cz :: Pletivo lesnické svařované BENITA, pozinkované (10.08.2022 - 22:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo lesnické svařované BENITA, pozinkované

Lesnické pletivo BENITA je ocelové svařované pletivo, povrchově pozinkované pro ochranu vůči korozi. Lesnické pletivosílu drátu 1,8 mm a je prodáváno v balení po 50 m. Lesnické pletivo se nejčastěji používá pro ochranu dřevin vůči okusu zvěří. Výška a počet drátů se odvíjí podle zvolené varianty produktu. Více o lesnickém pletivu, jeho montáži či další informace se dozvíte zde. K montáži pletiva budete potřebovat dřevěné kůly a telegrafické svorky

Prodej svařovaného lesnického pletiva je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo lesnické svařované BENITA, pozinkované naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!