www.ferospoj.cz :: Pletivo čtyřhranné, plastové, POLYNET (20.04.2021 - 19:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pletivo čtyřhranné, plastové, POLYNET

Pletivo čtyřhranné, plastové, POLYNET

Plastové pletivo POLYNET je čtyřhranná polyethylenová plotová síť české výroby. Pletivo je kvalitní s dlouhou životností, prakticky bezúdržbové a je zelené barvy, která tzv. neruší. Pletivo POLYNET se používá například na rodinných zahradách či v lesnictví jako ochrana stromků před okusováním zvěří či ke zpevnění podkladu svahů. Narozdíl od klasických čtyřhranných pletiv neobsahuje žádný ocelový drát.

Prodej plastového čtyřhranného pletiva POLYNET je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pletivo čtyřhranné, plastové, POLYNET naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!