www.ferospoj.cz :: Platle k montáži sloupku na zeď, pozinkovaná (25.05.2024 - 01:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Platle k montáži sloupku na zeď, pozinkovaná

Platle k montáži sloupku na zeď pro sloupky IDEAL,  pozinkované. Tyto platle jsou vhodné, pokud nejde sloupek nebo vzpěru zabetonovat do země. K upevnění na zeď jsou doporučeny zakoupit také průvlakové kotvy M10×90.

Prodej platlů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Platle k montáži sloupku na zeď, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!