www.ferospoj.cz :: Patka s deskou kotevní, pro upevnění plotového sloupku s prolisem (25.05.2024 - 01:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka s deskou kotevní, pro upevnění plotového sloupku s prolisem

Patka s kotevní deskou je ocelová platle určená k montáži plotového sloupku na betonový základ. Patka je povrchově pozinkována pro odolnost vůči korozi a je určená především pro plotové sloupky PILCLIP o průměru 48 mm s prolisem. Patka je vysoká 25 cm.

Prodej patek s kotevní deskou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka s deskou kotevní, pro upevnění plotového sloupku s prolisem naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!