www.ferospoj.cz :: Patka pro upevnění čtyřhranného plotového sloupku (24.05.2024 - 23:55)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka pro upevnění čtyřhranného plotového sloupku

Patka s kotevní deskou pro upevnění jäcklového plotového sloupku na betonový základ. Patka je určená pro sloupky profilu 60 x 40 v zelené nebo pozinkované variantě. Dále sloupky o profilu 60 x 60 v zelené nebo pozinkované variantě. Pro uchycení sloupku se používají samovrtné TEX šrouby. Instalaci do betonu nejlépe vyřešíte použitím chemické kotvy a závitové tyče / šroubu.

Prodej patky s kotevní deskou pro upevnění jäcklového plotového sloupku je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka pro upevnění čtyřhranného plotového sloupku naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!