www.ferospoj.cz :: Patka s deskou kotevní, pro hranatý sloupek (29.11.2023 - 12:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Patka s deskou kotevní, pro hranatý sloupek

Kotevní patka s deskou pro hranatý sloupek je ocelová patka pro uchycení čtyřhranných plotových sloupků. Je vyrobena z pozinkované oceli, čímž je zajištěna základní antikorozní ochrana. Používá se pro montáž plotu na betonové plochy. Pomocí odpovídajícího spojovacího materiálu upevníte kotevní patku na podklad skrz předvrtané otvory v desce.

Prodej kotevních patek s deskou pro hranaté sloupky je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Patka s deskou kotevní, pro hranatý sloupek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!