www.ferospoj.cz :: Panel plotový svařovaný, PILOFOR SUPER, ZN + PVC (22.10.2021 - 23:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel plotový svařovaný, PILOFOR SUPER, ZN + PVC

Svařovaný plotový panel PILOFOR SUPER, ZN + PVC je extrémně silný ocelový plotový panel od výrobce Pilecký. Panel disponuje dvojitými horizontálními dráty, které mu propůjčují extrémní pevnost. Dráty panelu jsou vyrobeny z pozinkované oceli a následně poplastovány (PVC) pro co nejvyšší odolnost. Horizontální dráty mají průměr 6 mm a svislé 5 mm. Panel je ve vrchní části zakončen 30 mm dlouhými ostny. Spodní část je ukončena na tupo vodorovným drátem a je tak možné je použít i s podhrabovými deskami. Díky své odolnosti jsou panely vhodné pro oplocení průmyslových objektů, letišť, skladů, sportovních stadionů apod.

Prodej svařovaných plotových panelů PILOFOR SUPER, ZN + PVC je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel plotový svařovaný, PILOFOR SUPER, ZN + PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!