www.ferospoj.cz :: Panel plotový svařovaný, PILOFOR LIGHT, různé barvy (14.07.2020 - 14:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel plotový svařovaný, PILOFOR LIGHT, různé barvy

Panel plotový svařovaný, PILOFOR LIGHT, různé barvy

Plotové dílce od značky PILOFOR se používají jako oplocení průmyslových hal, sportovních i dětských hřišť, rodinných domů i různých bytových jednotek. Díky své pevnosti, jsou panely velmi oblíbené i pro výstavbu kotců pro psy a jiných klecí. Plotové panely jsou moderní, bezpečné a elegantní. Plotové panely a ploty z kovových drátů jsou potážené PVC pro vyšší odolnost a životnost. 

Montáž plotových panelů za pomoci příchytek na sloupky zvládnete sami.  Při montáži je potřeba dbát na přesný rozestup sloupků. 

Prodej plotových panelů je realizován v několika barevných provedeních a rozměrových variantach. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel plotový svařovaný, PILOFOR LIGHT, různé barvy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!