www.ferospoj.cz :: Dílec plotový PILOFOR LIGHT, 3D, drát 4 mm, pozinkovaný (25.05.2024 - 00:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Dílec plotový PILOFOR LIGHT, 3D, drát 4 mm, pozinkovaný

Dílec plotový PILOFOR LIGHT, 3D, drát 4 mm, pozinkovaný

3D plotové dílce jsou velmi pevnou a přesto atraktivní možnosti oplocení majetku. Panely jsou tvořeny z jednotlivých drátů, které jsou k sobě pevně svařeny. Dráty jsou pozinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči korozi.

Vlastnosti plotových dílců PILOFOR LIGHT

Jednotlivé dráty (svislé i vodorovné) mají celkový průměr 4 mm. 3D panely mají zpevňující prolisy v drátech - jejich počet se liší v závislosti na výšce panelu (viz tabulka níže). Obdélníková oka mají rozměr 50 x 200 mm. Plotové panely jsou dodávány ve standardizované délce 2500 mm a různých výškách. Panely jsou na jedné straně zakončeny 30 mm ostny, které lze umístit dolů nebo nahoru. Druhá strana je ukončena vodorovně. Jsou vhodné v kombinaci s podhrabovými deskami.

VÝŠKA (MM) POČET PŘÍCHYTEK POČET PROLISŮ
1030 3 2
1230 4 2
1530 4 3
1730 4 3
2030 4 4

 

Použití plotových dílců PILOFOR LIGHT

Tyto dílce se upevňují na kulaté sloupky (Ø 48 mm). Používají se jako rychlé a kvalitní oplocení jak rodinných domů, tak i průmyslových objektů. Díky takzvanému 3D prolisu v horní části nabízí zajímavý a moderní vzhled. Původně byly svařované panely využívány na oplocení průmyslových areálů. Jednalo se však o surové nebo pozinkované plotové dílce. Dnes jsou na trhu i vzhledově hezčí barevné varianty, takže dílce můžete použít i u rodinných domů, zahrad, rekreačních objektů, parků a dětských hřišť.

Co je potřeba na stavbu plotu z plotových dílců?

Pokud si nebudete vědět rady, napište nám na poptavky@obchodprodilnu.cz ideálně i s jednoduchým náčrtkem pozemku.
Rádi Vám cenu plotu ZDARMA spočítáme!

Montáž plotových dílců PILOFOR

Montáž svařovaných dílců hravě zvládnete svépomocí. Oproti pletivu je zde nutné opravdu přesně měřit, protože panely vyžadují přesnou rozteč sloupků. Přesný rozestup sloupků je dán typem montáže a typem použitých příchytek. Před stavbou doporučujeme vyzkoušet konkrétní kombinaci panelu, sloupku a příchytky, a podle toho teprve zahájit výkop pro sloupky. Kliknutím na typ montáže si otevřete návod:

Výkop pro sloupky proveďte minimálně do hloubky 50 cm (ideálně 80 cm) a zabetonujte vybrané sloupky. Sloupky musí mít přesné rozsetupy a musí být vůči sobě dokonale rovnoběžné. Věnujte přípravě a betonování velkou pozornost, jinak nebude možné panely instalovat. Vzpěry nejsou pro svařované panely potřeba. Po vytvrdnutí betonu (cca týden) můžete instalovat panely do příchytek.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství.
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Dílec plotový PILOFOR LIGHT, 3D, drát 4 mm, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!