www.ferospoj.cz :: Dílec plotový PILOFOR CLASSIC, 3D, drát 5 mm, zelený (24.05.2024 - 23:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Dílec plotový PILOFOR CLASSIC, 3D, drát 5 mm, zelený

Svařovaný plotový DÍLEC PILOFOR CLASSIC, zelený

3D plotové dílce jsou velmi pevnou a přesto atraktivní možnosti oplocení majetku. Panely jsou tvořeny z jednotlivých drátů, které jsou k sobě pevně svařeny. Dráty jsou pozinkovány a následně poplastovány vrstvou PVC. Je tak zaručena vysoká odolnost vůči korozi i mechanickému poškození. 

Vlastnosti plotových dílců PILOFOR CLASSIC

Jednotlivé dráty (svislé i vodorovné) mají celkový průměr 5 mm. 3D panely mají zpevňující prolisy v drátech - jejich počet se liší v závislosti na výšce panelu (viz tabulka níže). Oka ve středové části panelu mají rozměr 200 x 50 mm, u krajů jsou menší. Plotové panely jsou dodávány ve standardizované délce 2500 mm a různých výškách. Panely jsou na jedné straně zakončeny 30 mm ostny, které lze umístit dolů nebo nahoru. Druhá strana je ukončena vodorovně. Jsou vhodné v kombinaci s podhrabovými deskami.

Barevné plotové dílce PILOFOR CLASSIC

Plotové dílce PILOFOR CLASSIC jsou nabízeny ve dvou barevných provedeních - zelená antracit. K oběma variantám nabízíme i veškeré příslušenství, abyste měli plot barevně sjednocený.

Zelený panel Antracit 3D panel

 

Použití plotových panelů PILOFOR CLASSIC

Původně byly svařované panely využívány na oplocení průmyslových areálů. Jednalo se však o surové nebo pozinkované plotové dílce. Dnes jsou na trhu i vzhledově hezčí barevné varianty, takže dílce můžete použít i u rodinných domů, zahrad, rekreačních objektů, parků a dětských hřišť.

Co je potřeba na stavbu plotu z plotových dílců?

VÝŠKA (MM) POČET PROLISŮ POČET PŘÍCHYTEK
1030 2 3
1230 2 4
1530 3 4
1730 3 5
2030 4 6
2430 4 7

 

Pokud si nebudete vědět rady, napište nám na poptavky@obchodprodilnu.cz ideálně i s jednoduchým náčrtkem pozemku.
Rádi Vám cenu plotu ZDARMA spočítáme!

Montáž plotových dílců PILOFOR CLASSIC

Montáž svařovaných dílců hravě zvládnete svépomocí. Oproti pletivu je zde nutné opravdu přesně měřit, protože panely vyžadují přesnou rozteč sloupků. Přesný rozestup sloupků je dán typem montáže a typem použitých příchytek. Před stavbou doporučujeme vyzkoušet konkrétní kombinaci panelu, sloupku a příchytky, a podle toho teprve zahájit výkop pro sloupky. Kliknutím na typ montáže si otevřete návod:

Výkop pro sloupky proveďte minimálně do hloubky 50 cm (ideálně 80 cm) a zabetonujte vybrané sloupky. Sloupky musí mít přesné rozsetupy a musí být vůči sobě dokonale rovnoběžné. Věnujte přípravě a betonování velkou pozornost, jinak nebude možné panely instalovat. Vzpěry nejsou pro svařované panely potřeba. Po vytvrdnutí betonu (cca týden) můžete instalovat panely do příchytek.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Dílec plotový PILOFOR CLASSIC, 3D, drát 5 mm, zelený naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!