www.ferospoj.cz :: Panel plotový svařovaný PILOFOR CLASSIC, Zn+ PVC (14.07.2020 - 15:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel plotový svařovaný PILOFOR CLASSIC, Zn+ PVC

Panel plotový svařovaný PILOFOR CLASSIC, Zn+ PVC

Svařovaný plotový panel PILOFOR CLASSIC ZN+ PVC je ocelový plotový dílec. Je vyroben z pozinkované oceli, která je potažena polyvinylchloridem (PVC) v zelené (RAL 6005), antracitové (RAL 7016) nebo hnědé barvě. Plotový panel je svařený z ok o rozměru 200 x 50 mm s tloušťkou drátu 5 mm. Tyto dílce se upevňují na čtyřhranné plotové sloupky PILODEL . Používají se jako rychlé a kvalitní oplocení jak rodinných domů, tak i průmyslových podniků a areálů. Díky takzvanému 3D prolisu v horní části nabízí zajímavý a moderní vzhled. Dílce mají délku 2 500 mm a doporučujeme jejich montáž na sloupky:

  • výška dílce 1 030 mm - výška sloupce 1 500 mm, 3 upevnění na sloupek;
  • výška dílce 1 230 mm - výška sloupce 1 700 mm, 4 upevnění na sloupek;
  • výška dílce 1 530 mm - výška sloupce 2 000 mm, 4 upevnění na sloupek;
  • výška dílce 1 730 mm - výška sloupce 2 200 mm, 5 upevnění na sloupek;
  • výška dílce 2 030 mm - výška sloupce 2 600 mm, 6 upevnění na sloupek a
  • výška dílce 2 430 mm - výška sloupce 3 200 mm, 7 upevnění na sloupek.

Panely jsou na jedné straně zakončeny 30 mm ostny, které lze umístit dolů nebo nahoru. Druhá strana je ukončena vodorovně. Jsou vhodné v kombinaci s podhrabovými deskami.

Prodej svařovaných plotových panelů PILOFOR CLASSIC ZN+PVC je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel plotový svařovaný PILOFOR CLASSIC, Zn+ PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!