www.ferospoj.cz :: Panel plotový svařovaný, PILOFOR, bez povrchové úpravy (04.12.2021 - 02:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel plotový svařovaný, PILOFOR, bez povrchové úpravy

Panel plotový svařovaný PILOFOR SUPER je vyroben z oceli bez povrchové úpravy. Využívá se pro oplocování firemních (průmyslových) areálů. Díky své pevnosti jsou panely velmi oblíbené i pro výstavbu kotců pro psy a jiných klecí. Životnost plotového systému je velmi dlouhá v poměru k prvotní a jediné investici do stavby plotu. Plotové dílce PILOFOR SUPER jsou vyrobeny z drátu o průměru 5 mm. Vhodné pro následnou povrchovou úpravu.

Prodej svařovaných plotových panelů PILOFOR je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr. Pokud budete nákup realizovat jako registrovaný zákazník, získáte navíc trvalou slevu 5 % nejen na tento výrobek, ale i na veškeré v budoucnu zakoupené zboží!!!

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel plotový svařovaný, PILOFOR, bez povrchové úpravy naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!