www.ferospoj.cz :: Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, ZN (23.10.2021 - 00:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, ZN

Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, ZN je plotový panel vyrobený z oceli a ošetřen žarovým zinkováním, které poskytuje plotu ochranu před korozí a tím prodlužuje jeho životnost. Pozinkovaný plot se hodí pro oplocení prumyslových hal, sportovních a dětských hřišť. Díky své pevnosti jsou panely velmi oblíbené i pro výstavbu kotců pro psy a jiných klecí.

Prodej drátěných plotových panelů DOUBLE je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, ZN naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!