www.ferospoj.cz :: Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, PVC, RAL 6005 (04.12.2021 - 02:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, PVC, RAL 6005

Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, PVC, RAL 6005 je plotový panel, který se řadí mezi velmi kvalitní druhy oplocení. Použitý materiál PVC a zinek zajištují odolnost a atraktivní vzhled. Poplastované panely DOUBLE se hodí pro oplocení prumyslových hal, sportovních a dětských hřišť, ale také rodinných domů. Díky své pevnosti jsou panely velmi oblíbené i pro výstavbu kotců pro psy a jiných klecí.

Prodej plotových panelů je realizován v několika rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Panel drátěný, DOUBLE 5 a 6 mm, PVC, RAL 6005 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!