www.ferospoj.cz :: Páka montážní na pneu (10.08.2022 - 23:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Páka montážní na pneu

Montážní páka na pneu vyrobená z kvalitní oceli. Tato pevná "montpáka" je určena pro montáž pneumatik osobních vozů, dodávek a motocyklů. Konec páky je zahnutý pro jednodušší práci. Montážní páka je kvalitním nářadím určeným do profesionální pneudílny i pro domácí použití, při přezouvání zimních nebo letních pneumatik na disky od Vašeho vozidla. Nesháníte i jiné nářadí určené pro auta?

Prodej montážních pák na pneu je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Páka montážní na pneu naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!