www.ferospoj.cz :: Ovčí pletivo, drát 2,0/2,8 mm (21.04.2021 - 11:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ovčí pletivo, drát 2,0/2,8 mm

Ovčí pletivo, drát 2,0/2,8 mm

Na této produktové kartě najdete ovčí pletivo, které je vyrobeno z drátů o síle 2,0 mm (osnový a útkový drát), respektive 2,8 mm (horní a dolní drát pro celkové zpevnění), nejprodávanější výšky pro daný účel plocení. Všechy rozměrové varianty uzlového pletiva najdete na této produktové kartě.

Toto pletivo je vhodné pro chov malých a středně velkých zvířat, z názvu je patrné, že nejčastěji se s ním oplocují pastviny pro ovce. Dlouhá životnost je dána jak dimenzí drátů, tak tím, že jednotlivé spoje drátů nejsou svařovány, jedná se o uzlíkový spoj.

ovčí pletivoSkladba vodorovných drátů je patrná z obrázku (kliknutím jej zvětšíte). Uzlové pletivo  se velmi snadno instaluje, jeho prodej realizujeme pouze po celých svazcích o délce 50 m. Ovčí pletivo vyrábí český či slovenský výrobce a obvyklá životnost se odvíjí od síly drátu a pochopitelně také od dispozic konkrétního stanoviště, kde bude pletivo instalováno (severní strana, návětrná strana, sněhové podmínky, výše spodní vody). Obecně lze životnost plotu stanovit na 10 až 15 let.

U P O Z O R N Ě N Í! Výše v nabídce je ovčí pletivo výšky do 1 250 mm, ale v naší nabídce můžete najít také další skladové varianty. Vybrat si je můžete na této produktové kartě. Zde také najdete lesnické pletivo se slabším drátem, vhodné pro jiné typy plocení než jsou ohrady pro ovce či kozy.

Standardní doba dodání je 1 až 4 pracovní dny, v případě výpadku zásob v hlavní plotařské sezóně je zákazník o případném delším dodacím termínu informován telefonicky.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby pletiv v našem skladě   pletiva na skladě
 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ovčí pletivo, drát 2,0/2,8 mm naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!